! BEDAVA 15₺ BONUS SADECE Bets10 'DA !

Sistem Nasıl Çalışır?

MV Sistem Nasıl Çalışır

Bu Bölümün Amacı Nedir?
Bu bölümde akıllı puan sisteminin ne işe yaradığı, sitemizin nasıl çalıştığı gibi bir çok bilgiyi bulabilirsiniz.


LÜTFEN DİKKATLE OKUYUNUZ

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki; zaten iddaa ‘dan iyi ikramiyeler kazanıyorsanız bize ihtiyacınız yok demektir. Eğer kendi analizinizi kendiniz yapabiliyorsanız, haftada en az 3-4 defa iyi ikramiyeler kazanabiliyorsanız, yukarıda da belirttiğimiz üzere bize ihtiyacınız yok demektir. Ancak;

İşte o zaman bize ihtiyacınız var demektir. Unutmayın ki mesleği “maç analizi” yapmak olan insanlar var. Doğal olarak bu insanların maçları enine-boyuna inceleme fırsatları sizden çok daha fazla oluyor. Ligleri, takımları ve oyuncuları çok iyi tanıyorlar. Hal böyle olunca tutturma oranları da size oranla çok daha yüksek oluyor.


NEDEN MACVURGUNU.NET cz-lekarna.com?

1 Haziran 2014 tarihinden itibaren SM İletişim ve İnternet Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. bünyesinde hizmet veren ekibimiz, sizler için yerli – yabancı bahis şirketlerinin, tüyo sitelerinin ve analiz uzmanlarının ücretli gruplarına üye olur.

Bu gruplar arasında sadece 2 bülten üst üste %80 başarı ortalaması üzerinde kalan uzmanların kuponları sitemize eklenir. Bu sayede hem sürekli kazanan, hem de yüksek tutturma oranına sahip güncel kuponlarla kazancınızı şansa bırakmamış olursunuz.


AKILLI PUAN SİSTEMİ NEDİR?

Sitemizi inşa ederken hem bizi farklı kılacak, hem de tamamen kullanıcı dostu bir sistem geliştirmemiz gerektiğini biliyorduk. Bu nedenle bazı noktalar oturmaya başladıkça Akıllı Puan Sistemi ‘nin aradığımız sistem olduğuna karar verdik. Çünkü kullanıcı tüm kuponları görmek istemiyor olabilir ya da bazı işlerinden dolayı her gün iddaa oynamıyor olabilir. İşte bu nedenden dolayı Akıllı Puan Sistemi ‘ni kurduk.

Bu sayede istediğiniz uzmanın kuponlarını görebilir ve sadece gördüğünüz kuponlar kadar üyelik paketinizi kullanırsınız. Bu sayede herhangi bir süreye kısıtlı kalmadan üyeliğinizi devam ettirebilirsiniz.


BAŞARI GARANTİNİZ VAR MI?

Tamamen tahminlere dayalı bir sistemde GARANTİ vermek, tamamen sizleri yanıltmak olur. Ancak biz zaman içerisinde oluşturduğumuz Başarı Grafikleri sayesinde %80 Başarı çıtasının sürekli üzerinde kaldığımızı gördük. Bu nedenle hem uzmanların kuponlarını yayınlarken, hem de yeni üyelerimize verdiği tek garanti budur.


SİZE NASIL GÜVENEBİLİRİM?

Tam olarak bu nedenle “Eğer kazanıyorsanız bize ihtiyacınız yok” dedik. Çünkü başlıca amacımız yukarıda saydığımız maddelerden ötürü kazanç sağlayamayan ve gerçekten bize ihtiyaçları olan iddaa severlere yardımcı olmak.

Bu noktada aklınızda küçücük bile bir şüphe olursa; kendimizi anlatmaktansa bizi yani macvurgunu.com ‘i araştırmanızı tavsiye ediyoruz. 1 Haziran 2014 tarihinden itibaren verdiğimiz kesintisiz hizmete rağmen hakkımızda tek bir olumsuz yorum olmaması bizim en büyük ve haklı gururumuzdur.

Araştırmalarınızı Google ve Yandex gibi arama motorlarını kullanarak yapabilirsiniz. En yalın, temiz ve tarafsız yorumlara sosyal medya ağlarından, sözlük platformlarından ve sitemizi inceleyen haber sitelerinden ulaşabilirsiniz.


MV HIZLI ERİŞİM

iddaa tutan tahminleriddaa üye yorumlarıiddaa sorularımacvurgunu şikayet

macvurgunu.com
Kazancınızı Şansa Bırakmayın!

Takımların son hafta performanslarını inceleyin! İstatistikleri iyi okuyun.
Üyelik FormuPuan PaketleriTahminci KuponlarıKazanmanın Yolları